Apartamento 205
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
1-slaapkamer Apartamento 205 Mangaratiba is gelegen op ongeveer 15 minuten te voet van de Cachoeira Veu de Noiva Muriqui en op ongeveer 1 km van de Prainha de Muriqui. De capaciteit van dit appartement is tot 4 gasten.
Het appartement ligt op circa 10 minuten rijden van de hoek van Bia bij Praia Grande.
De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een douche en een wasmachine.
Apartamento 205 biedt ook een complete keuken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento 205?
Gasten van Apartamento 205 kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Cachoeira Veu de Noiva Muriqui, op circa 15 minuten lopen verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de hoek van Bia bij Praia Grande (4 km) en de Prainha de Muriqui (1 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Apartamento 205?
Apartamento 205 heeft privéparkeren. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento 205?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento 205 verblijven.